• Wpisów:354
 • Średnio co: 5 dni
 • Ostatni wpis:4 lata temu, 21:08
 • Licznik odwiedzin:3 984 / 2037 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Myślę o Tobie i jakoś nie mogę przestać, cały mój świat w Twojej osobie się streszczał...
 

 
A co byś zrobił, gdybyś mógł cofnąć czas? Zrobiłbyś to dobrze, czy spieprzył jeszcze raz?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
nie sądzisz, że powoli brzmisz jak kiepski dowcip?
 • awatar Gość: Fajnie ; > Zapraszam do mnie i liczę na rewanż x3
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Jestem zmęczona tą ciągłą huśtawką emocji. niekończącym się cyklem nadziei, poczucia winy i żalu. jestem zmęczona zastanawianiem się, co z nami będzie, jestem zmęczona czekaniem na Ciebie.
 

 
Ja będę zabijać Cię powoli milczeniem. bo to najokrutniejsze co może być gdy mówisz, gdy wymagasz jakiejkolwiek odpowiedzi a w zamian dostajesz tylko głuchą ciszę. to Kochany boli najbardziej. i właśnie tym Cię pokonam Twoją własną, skurwiałą bronią.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
bywały momenty, kiedy chciałam drzeć się z całych sił, i walić nogami w ściany. chciałam wykrzyczeć wszystkie przekleństwa świata i bić każdego, kogo spotkałabym na mojej drodze, chciałam zniszczyć wszystkie przedmioty znajdujące się w zasięgu mojego wzroku, chciałam zabijać wzrokiem, chciałam otruć wszystkie osoby, które kiedyś sprawiły mi jakiś ból, chciałam wybić wszystkie szyby w oknach mojego i sąsiadów domu i zbić wszystkie lustra, które przepowiadałyby i tak mające nastąpić 7 lat nieszczęścia, chciałam podpalić każde drzewo a potem jak gdyby nigdy nic uciec jak najdalej od tego wszystkiego, bo wiedziałam, że powoli stawałam się zwierzęciem.można patrzeć, a nie widzieć, można słuchać, a nie słyszeć.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Jutro musi być wreszcie jutem, a nie kolejnym zniszczonym dzisiaj.
 • awatar Gość: tak , dokładnie ;)
 • awatar Gość: zarabiaj pieniądze klikając ! Szybko łatwo prosto ! wejdź i sprawdź, i Ty możesz zacząć zarabiać już dziś . ;) http://www.ermail.pl/klik/UHZVamY= polecam !
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Momentami mam wrażenie jakby to wszystko było grą, polegającą na sprawdzaniu na wzajem kto bardziej jest od kogo zależny, kto bardziej komu zagra na nerwach, kto w kim wzbudzi zazdrość, kto kogo bardziej zrani.
 

 
Nie chcę Cię widzieć, a znów szukam Cię wzrokiem. K***a.
 

 
W którymś momencie przestajesz czekać. To może być długi proces, albo pierdolnie Cię nagle przy robieniu kanapki. Stwierdzasz, że dasz radę z nim czy bez niego i wtedy wszystko się zmienia. On już nie psuje Ci dnia, nie ryczysz, bo nie zadzwonił, zawód w sercu boli znacznie mniej i na jego kocham Cię nie musisz odpowiadać tym samym, bo niby kto Ci każe? Ty robisz dystans, a on wyciąga rączki jak małe dziecko, bo nie wie co się dzieję. Wiesz co się dzieję? Uczę się być szczęśliwą sama ze sobą.
 

 
Ludzie ranią tak mocno jak ich kochasz.
 

 
To jest tak, jakbym była masochistką. On mnie rani, za każdym razem coraz mocniej, a ja wracam po jeszcze więcej, choć wiem, że będzie bolało.
 

 
Nie wiem czy jestem gotowa na to, abyś był nikim w moim życiu.
 

 
Idę przed siebie próbując zapomnieć, lecz ciągle się potykam, o któreś z naszych wspomnień.
 

 
Nie martw się, będę pamiętać za nas oboje.
 

 
'ten świat jest za bardzo zanieczyszczony kłamstwami. słowami, które nigdy nie powinny wydobyć się z ust. spojrzeniami, które nie miały prawa się zetknąć. dotykiem, który mimo delikatności zostawiał straszne blizny. ten świat jest wypełniony Tobą a tak być nie powinno'
 

 
Poznasz smak słów składanych na odpierdol, obietnic, które w godzinach rannych bledną.'
 

 
Obiecałeś kiedyś, że nie odejdziesz, Uwierzyłam. Właściwie to nadal wierzę, że nie odszedłeś. Ty po prostu zabłądziłeś w drodze do sklepu, prawda?
 • awatar nołnormal ;3: ehh.. świetne ! /zapraszamm do siebie! skomentuj ostatni wpis ♥ pliss ;p
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Kiedy odszedł przez następne miesiące wydawało mi się, że żyję za karę. Nienawidziłam poranków. Przypominały mi, że noc ma swój koniec i trzeba znowu radzić sobie z myślami.
 • awatar nołnormal ;3: masakraa ;< /zapraszamm do siebie! skomentuj ostatni wpis ♥ pliss ;p
 • awatar megiii: no niestety ... po nocy zawsze nastaje dzień i nic tego nie zmieni...
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Nie czekaj, aż napisze. Może On wcale nie myśli o Tobie w taki sam sposób, jak Ty o Nim. Pewnie wyszedł teraz z kumplami i wróci późną nocą, a Ty nie jesteś Jego pierwszą myślą w żadnej minucie. Nie wspomina chwil z Tobą spędzonych, nie czyta dziesięć razy tych samych wiadomości, bo pewnie już dawno je usunął. Myśli o Tobie, jak o każdej innej dziewczynie minionej przed chwilą na ulicy. Co z tego, że wymieniliście parę uśmiechów, kilka słów i masę spojrzeń. Tylko dla Ciebie czas poświęcony dla Niego, znaczył dużo. To Ty starałaś się być tam, gdzie On powinien pojawić się w danej chwili. Ubiegałaś się o spotkanie z Nim, o krótką niezobowiązującą rozmowę. Ubzdurałaś sobie to wszystko. Chciałaś by Cię pokochał, byś była dla Niego wszystkim. Pragnęłaś być Jego całym światem, a On nawet nie starał się być w Twoim świecie.
 

 
Albo Ci zależy, albo nie. Po środku to możesz być z kolega. Po środku to jest takie wiesz, lubie Cie, ale tak na prawde mało mnie obchodzisz.
 

 
Ile razy wybaczasz komuś, tylko dlatego, że nie chcesz go stracić?
 

 
gdy już postanowisz odejść, nie mów mi tego. Zrób to jak najszybciej, by jak najmniej bolało. Nie przychodź, nie tłumacz. Idź swoją drogą. A gdy kiedyś postanowisz wrócić, nie martw się, nie zastanawiaj się, nie wahaj. Zawsze możesz tu wrócić, nie wyjaśniając mi nic. Nie chcę wiedzieć. Po prostu będę czekać, stało się to moją codziennością. Przyjedziesz, a ja jak gdyby nic, po prostu będę..
 • awatar Życiowo ♥: fajnee ;) + zapraszam do mnie ;))
 • awatar Gość: Robię wyprzedaż:) ubrania i nie tylko! Może znajdziesz coś dla siebie;) zapraszam
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›